Peter Louman - (1940-2010) Abstracte, kleurrijke, vrolijke zeefdruk - Verkocht

Peter Louman - (1940-2010) Abstracte, kleurrijke, vrolijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
Peter Louman - (1940-2010) Abstracte, kleurrijke, vrolijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!Peter Louman - (1940-2010) Abstracte, kleurrijke, vrolijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!Peter Louman - (1940-2010) Abstracte, kleurrijke, vrolijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!Peter Louman - (1940-2010) Abstracte, kleurrijke, vrolijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!Peter Louman - (1940-2010) Abstracte, kleurrijke, vrolijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
  • Peter Louman (1940-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen16 cm x 21 cm (h x b)
Passe-partout25 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Peter Louman, zeer sprekende zeefdruk uit 1988, oplage 8/25, hand gesigneerd.
Zeefdruk verkeert in zeer goede conditie.

Afmetingen ca: 16 x 21 cm, inclusief passe-partout 25 x 33 cm
Peter LOUMAN (Naarden, 1940 - Assendelft, 2010), schilder, beeldhouwer, graficus.
Peter Louman, beeldend kunstenaar, grafisch ontwerper en dichter was een flamboyante verschijning, eigenzinnig en perfectionist. In 1984 betrok hij met Wille Boudewijn een voormalig pakhuis aan de Veenpolderdijk, te Assendelft. Ze gaven het de naam ‘Vrijheid aan de Dijk‘. Hij maakte daar zijn bekende houtsneden en zeefdrukken: vitaal en kleurrijk.

Wordt zorgvuldig  verpakt en verzonden, alleen binnen Europa.

Peter Louman (1940-2010)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  flokbluit
FA. (4 )

177 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
33 cm
25 cm
21 cm
16 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-10-2022 om 21:08
Eindtijd:31-10-2022 om 10:02
Heideloem
31 okt. / 09:24
€ 45