Peter Otto - Litho, Zonder titel

Peter Otto - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Peter Otto - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Peter Otto - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Peter Otto - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Peter Otto - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Peter Otto - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Peter Otto (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage140
* Litho van de Nederlandse kunstenaar Peter Otto.
* Genummerd en gesigneerd in potlood van links naar rechts: 80/140  Peter Otto
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.

Peter Otto (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
21 cm
30 cm
Starttijd:08-05-2022 om 16:54
Eindtijd:22-05-2022 om 19:04
Openingsbod € 35
ObjectlocatieUtrecht, Nederland