Peter Paone - Ongetiteld

Peter Paone - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 20!
Peter Paone - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 20!Peter Paone - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 20!Peter Paone - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 20!Peter Paone - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 20!
  • Peter Paone (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekLitho
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage33/100
Een exemplaar uit de serie van 16 litho's ''My father'', gedrukt op handgeschept Arches papier.

Handgesigneerd, rechtsboven; genummerd 33/100

Wordt opgerold verstuurd in een passende koker.

Peter Paone (1936)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Kunstmakelaar

Lid sinds 2021
59 verkochte items
39.5 cm
52 cm
Starttijd:06-02-2022 om 11:02
Eindtijd:20-02-2022 om 19:07
Openingsbod € 20
ObjectlocatieDen Haag, Nederland