5. Peter Paone

Peter Paone (1936)

7 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Peter PAONE (Philadelphia 1936)

Amerikaans

7 aangeboden items van deze kunstenaar

Peter Paone - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 25!

Peter Paone - Ongetiteld

Geplaatst doorKunstmakelaar

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Peter Paone - Ongetiteld

Geplaatst doorKunstmakelaar

Jaartal1969
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Peter Paone - Ongetiteld

Geplaatst doorKunstmakelaar

Jaartal1969
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Paone - -MY FATHER- Portfolio mit 16 handsignierten Lithografien auf handgesch. Arches-Bütten, 1969, kopen? Bied vanaf 490!

Peter Paone - -MY FATHER- Portfolio mit 16 handsignierten Lithografien auf handgesch. Arches-Bütten, 1969,

Geplaatst doorpitpet

VerzendingInternationaal

Peter Paone - -MY FATHER- Portfolio mit 16 handsignierten Lithografien auf handgesch. Arches-Bütten,1969,numeriert kopen? Bied vanaf 490!

Peter Paone - -MY FATHER- Portfolio mit 16 handsignierten Lithografien auf handgesch. Arches-Bütten,1969,numeriert

Geplaatst doorpitpet

VerzendingInternationaal

Peter Paone - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 20!

Peter Paone - Ongetiteld

Geplaatst doorKunstmakelaar

Jaartal1969
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Paone - ''My Father'' - portfolio van 16 litho's kopen? Bied vanaf 400!

Peter Paone - ''My Father'' - portfolio van 16 litho's

Geplaatst doorKunstmakelaar

Jaartal1969
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst