18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote ingelijste zeefdruk van Peter Schenk uit 1996. Nummer: 76/200. Afm. incl. lijst: h68,5 x b103 cm. Afm. voorstelling: H40 x b80 cm.
Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd.
Conditie: in goede staat.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk opgehaald worden in Naaldwijk (vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten vanaf het strand). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de boven genoemde steden of het strand. Het werk kan ook met Swift koeriers worden verzonden.
ZZABS
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 29-5-2017 om 20:36 |
Eindtijd | 6-6-2017 om 14:12 |