Peter van Poppel - Peter van Poppel, litho, Blauwtje - Verkocht

Peter van Poppel, litho, Blauwtje kopen? Bied vanaf 375!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter van Poppel, litho, Blauwtje kopen? Bied vanaf 375!Peter van Poppel, litho, Blauwtje kopen? Bied vanaf 375!Peter van Poppel, litho, Blauwtje kopen? Bied vanaf 375!
  • Peter van Poppel (1945)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

authentieke steendruk van Peter van Poppel
Blauwtje
Litho uit 1984

beeldafmeting 13x22 cm
papierafmeting 28x33 cm
oplagenummering 13/15
Deze litho werd destijds gepresenteerd gedurende Grafiek Nu in Laren.

handgesigneerd en vtr in druk
zwart/wit met blauw
in passe partout

Dit kavel wordt stevig verpakt en aangetekend verzonden.

U heeft garantie van de drukker zelf op conditie en authenticiteit!