Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
authentieke steendruk van Peter van Poppel
Blauwtje
Litho uit 1984
beeldafmeting 13x22 cm
papierafmeting 28x33 cm
oplagenummering 13/15
Deze litho werd destijds gepresenteerd gedurende Grafiek Nu in Laren.
handgesigneerd en vtr in druk
zwart/wit met blauw
in passe partout
Dit kavel wordt stevig verpakt en aangetekend verzonden.
U heeft garantie van de drukker zelf op conditie en authenticiteit!
Starttijd | 15-7-2015 om 8:56 |
Eindtijd | 20-7-2015 om 8:56 |