Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Varia |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 26 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Gesigneerd 'Jozef Israëls' in de plaat rechtsonder.
De afbeelding zelf is 16.5 x 11.5 cm, in zeer goede staat.
Het papier (los blad) is licht vlekkerig en meet 26x19 cm.
Verzending brievenbuspakje 5.50
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
goede staat | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.