Pierre Tal-Coat - Pierre Tal-Coat - litho - abstract - Verkocht

Pierre Tal-Coat - Pierre Tal-Coat - litho - abstract kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 149,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Pierre Tal-Coat - Pierre Tal-Coat - litho - abstract kopen? Bied vanaf 150!Pierre Tal-Coat - Pierre Tal-Coat - litho - abstract kopen? Bied vanaf 150!Pierre Tal-Coat - Pierre Tal-Coat - litho - abstract kopen? Bied vanaf 150!Pierre Tal-Coat - Pierre Tal-Coat - litho - abstract kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Pierre Tal-Coat (1905-1985)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen39.5 cm x 58.5 cm (h x b)
Lijst49.5 cm x 69.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Abstracte ingelijste litho van Pierre Tal - Coat. De tekening is met potlood, onderaan het blad gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad incl lijst: h49.5 x b69.5 cm. Afmetingen voorstelling: H39.5 x b58.5. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Conditie: in goede staat. De rechter rand is over een zeer dun randje bruin.

Verzending: Het werk kan worden verzonden met Postnl. Het werk zal goed verpakt verzonden worden.

Conditie: in goede staat. Op de rechterzijde zit een dun klein bruin randje.

Pierre Tal-Coat (1905-1985)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
69.5 cm
49.5 cm
58.5 cm
39.5 cm
Dit item is verkocht voor 149,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-03-2020 om 09:18
Eindtijd:14-03-2020 om 20:58
Nizerel
14 mrt. / 17:32
€ 130