Piet Bekker - Stilleven met flessen, kom en citroen

Piet Bekker - Stilleven met flessen, kom en citroen kopen? Bied vanaf 300!
Piet Bekker - Stilleven met flessen, kom en citroen kopen? Bied vanaf 300!Piet Bekker - Stilleven met flessen, kom en citroen kopen? Bied vanaf 300!Piet Bekker - Stilleven met flessen, kom en citroen kopen? Bied vanaf 300!Piet Bekker - Stilleven met flessen, kom en citroen kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Berting22

13 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Piet Bekker (1912-1992)
Jaartal1941
DragerBoard
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 66 cm (h x b)
Lijst57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverfstilleven van Pieter Adrianus Bekker (1912-1992), 47 x 66 cm, gesigneerd l.o., 1941, in beschadigde lijst 57 x 77 cm.

Vlekje midden boven.

Starttijd:04-07-2022 om 14:46
Eindtijd:17-07-2022 om 21:51
Openingsbod€ 300
ObjectlocatieEnschede, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland