Piet Bulthuis - Calle St.Magin - Palma de Mallorca. - Verkocht

Piet Bulthuis - Calle St.Magin - Palma de Mallorca. kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Piet Bulthuis - Calle St.Magin - Palma de Mallorca. kopen? Bied vanaf 60!Piet Bulthuis - Calle St.Magin - Palma de Mallorca. kopen? Bied vanaf 60!Piet Bulthuis - Calle St.Magin - Palma de Mallorca. kopen? Bied vanaf 60!Piet Bulthuis - Calle St.Magin - Palma de Mallorca. kopen? Bied vanaf 60!Piet Bulthuis - Calle St.Magin - Palma de Mallorca. kopen? Bied vanaf 60!Piet Bulthuis - Calle St.Magin - Palma de Mallorca. kopen? Bied vanaf 60!Piet Bulthuis - Calle St.Magin - Palma de Mallorca. kopen? Bied vanaf 60!Piet Bulthuis - Calle St.Magin - Palma de Mallorca. kopen? Bied vanaf 60!Piet Bulthuis - Calle St.Magin - Palma de Mallorca. kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
206 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
  • Piet Bulthuis (1898-1988)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1965
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 36 cm (h x b)
Lijst43 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Piet Bulthuis was een Nederlandse aquarellist, beeldhouwer, houtgraveur, pentekenaar, schilder, tekenaar, tekenleraar middelbaar onderwijs en vervaardiger van houtsnedes. Hij heeft de opleiding van Beeldende Kunst in Den Haag gevolgd. Piet Bulthuis was werkzaam in de periode ca. 1918-1988. Als kunstenaar werkte hij (langere tijd) in Gouda, Den Haag, Kijkduin (Den Haag), Ziekrikzee (Schouwen-Duiveland) 1946 en Middelburg (Zeeland) 1969–1988. Piet Bulthuis was lid van ondermeer de Haagsche Kunstkring, Arti et Industriae (Den Haag) en Stichting Zeeuwse beeldende Kunstenaars.
Dit  werk zal worden verstuurd in een op maat gemaakte kist om beschadiging te voorkomen.

Werk is in top staat alleen een klein vlekje op passepartout.

Piet Bulthuis (1898-1988)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
206 verkochte items
52 cm
43 cm
36 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-09-2020 om 14:31
Eindtijd:01-10-2020 om 22:13
maxvb
27 sep. / 14:11
€ 60