Piet Bulthuis - Limburgs landschap - Verkocht

Piet Bulthuis - Limburgs landschap kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Piet Bulthuis - Limburgs landschap kopen? Bied vanaf 125!Piet Bulthuis - Limburgs landschap kopen? Bied vanaf 125!Piet Bulthuis - Limburgs landschap kopen? Bied vanaf 125!Piet Bulthuis - Limburgs landschap kopen? Bied vanaf 125!Piet Bulthuis - Limburgs landschap kopen? Bied vanaf 125!Piet Bulthuis - Limburgs landschap kopen? Bied vanaf 125!Piet Bulthuis - Limburgs landschap kopen? Bied vanaf 125!Piet Bulthuis - Limburgs landschap kopen? Bied vanaf 125!Piet Bulthuis - Limburgs landschap kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
206 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
  • Piet Bulthuis (1898-1988)
Jaartal1968
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 70 cm (h x b)
Lijst54 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Piet Bulthuis was een Nederlandse aquarellist, beeldhouwer, houtgraveur, pentekenaar, schilder, tekenaar, tekenleraar middelbaar onderwijs en vervaardiger van houtsnedes. Hij heeft de opleiding van Beeldende Kunst in Den Haag gevolgd. Piet Bulthuis was werkzaam in de periode ca. 1918-1988. Als kunstenaar werkte hij (langere tijd) in Gouda, Den Haag, Kijkduin (Den Haag), Ziekrikzee (Schouwen-Duiveland) 1946 en Middelburg (Zeeland) 1969–1988. Piet Bulthuis was lid van ondermeer de Haagsche Kunstkring, Arti et Industriae (Den Haag) en Stichting Zeeuwse beeldende Kunstenaars.
Dit schitterende werk zal worden verstuurd in een op maat gemaakte kist om beschadiging te voorkomen.

Piet Bulthuis (1898-1988)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
206 verkochte items
79 cm
54 cm
70 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 143,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-09-2020 om 08:36
Eindtijd:02-10-2020 om 08:39
Wijnbeld
02 okt. / 00:06
€ 125