| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurlitho door Piet Klaasse.
Voorstelling van Jaffa.
Losbladig, zichtmaat 25x38, bladmaat 39x44
Getiteld, gedateerd en gesigneerd r.o. in de plaat 'Jaffa '66 en Piet Klaasse'
Authenticiteit gegarandeerd
| Transport | |
| Garantie | |