Piet Klaasse - Piet Klaasse: Litho, de Judaskus - Verkocht

Piet Klaasse: Litho, de Judaskus kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Piet Klaasse: Litho, de Judaskus kopen? Bied vanaf 45!Piet Klaasse: Litho, de Judaskus kopen? Bied vanaf 45!
  • Piet Klaasse (1918-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Karakteristieke losbladige litho door Piet Klaasse (1918-2001).

Gesigneerd en gedateerd in potlood: 'Piet Klaasse' en '65'

Getiteld in potlood l.o. 'de Judaskus'

Annotatie en nummering m.o.: 'eigen druk' '1-100' 'no 18'

Beeldmaat 45x60 cm., bladmaat 49x65 cm.

Volledige garantie.

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend).

Piet Klaasse (1918-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  lenteman
3514 verkochte items
Alle items (60)