14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 26.5 x 21 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 34.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Doek bevat vergeelde vernis, oppervlaktevuil, verso restauratie zichtbaar, doek wat slap, spieraamdoorslag linksonder. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd. | |
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 19-6-2020 om 15:42 |
Eindtijd | 23-6-2020 om 19:04 |