Piet Warffemius - one star shining

Piet Warffemius - one star shining kopen? Bied vanaf 67!
Piet Warffemius - one star shining kopen? Bied vanaf 67!Piet Warffemius - one star shining kopen? Bied vanaf 67!Piet Warffemius - one star shining kopen? Bied vanaf 67!
  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1987
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 64 x 53 cm (h x b)
Incl. lijst 90 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
mooie zeefdruk  uit 1987
Lijst: aluminium
Gesigneerd: middenonder
Oplage: 19/100
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 18,00
Naar België € 30,80
Naar Duitsland € 30,80
Europese Unie € 35,00
Wereldwijd € 35,00

Piet Warffemius (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (16)

Geplaatst door  jozeph
Lid sinds 2010
279 verkochte items
Alle items (26)
71 cm
90 cm
53 cm
64 cm