| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een schitterende zeefdruk (10/40) van de kunstenaars Piet Warffemius (1956) en Bert Vredegoor (1956). Mooi achter glas gelijst. Gesigneerd door beide kunstenaars (midden onder) en gedateerd 1985. Afmetingen met lijst: 61 cm. x 81 cm. Zeefdruk: 54 cm. x 74 cm. Conditie zeefdruk: zeer goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen heeft de voorkeur, gezien de grootte van de zeefdruk en het glas.
Piet WARFFEMIUS
Schilder, graficus, beeldhouwer, keramist.
Petrus Marcelus Maria Warffemius is geboren in 1956 te Den Haag.
Opleiding: Warffemius volgde van 1974 tot 1979 een opleiding aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag.
Hij woont en werkt in Den Haag.
Centraal in het werk van Warffemius staan bomen, alhoewel Warffemius de abstractie soms zo ver doorvoert dat die niet meer te herkennen zijn. Ook indrukken van verre reizen verwerkt hij in zijn kleurige composities. Warffemius maakt deel uit van de Potsdamer Gruppe, waar onder andere ook Armando bij hoort. In 2007 was Warffemius gastdocent aan de kunstacademie in Hamburg.
Exposities en prijzen:
In 1997 won Warffemius de Jacob Hartog Prijs en in 1980 de Godonprijs. Zijn werk is in bezit van vele Nederlandse bedrijfscollecties, alsmede in bezit van het Rijk en een aantal museale en belangrijke particuliere collecties.
Bert Vredegoor (1956): zie info: www.rkd.nl/vredegoor.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tweede exloermond, Nederland |
| Garantie | |