Piet Warffemius - Piet Warffemius: grote zeefdruk 'Verschillend Hetzelfde' 1992, handgesigneerd - Verkocht

Piet Warffemius: grote zeefdruk 'Verschillend Hetzelfde' 1992, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 120!
Grafiek (handgesigneerd)

Piet Warffemius: grote zeefdruk 'Verschillend Hetzelfde' 1992, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 120!Piet Warffemius: grote zeefdruk 'Verschillend Hetzelfde' 1992, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 120!Piet Warffemius: grote zeefdruk 'Verschillend Hetzelfde' 1992, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 120!Piet Warffemius: grote zeefdruk 'Verschillend Hetzelfde' 1992, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 120!Piet Warffemius: grote zeefdruk 'Verschillend Hetzelfde' 1992, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 120!
  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Piet Warffemius: 'Verschillend Hetzelfde" 1992, handgesigneerd

Mooie zeefdruk in prachtige kleuren van de bekende Nederlandse graficus/ schilder Piet Warffemius. Dit is nr.30 uit een oplage van 60 stuks

Beeldmaat 50 x 73 cm. Papiermaat 56 x 78 cm

Werk is in prima conditie, nooit ingelijst

In potlood gesigneerd, onder van links naar rechts:
Verschillend hetzelfde - Warffemius - 30/60