| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Piet Warffemius: 'Verschillend Hetzelfde" 1992, handgesigneerd
Mooie zeefdruk in prachtige kleuren van de bekende Nederlandse graficus/ schilder Piet Warffemius. Dit is nr.30 uit een oplage van 60 stuks
Beeldmaat 50 x 73 cm. Papiermaat 56 x 78 cm
Werk is in prima conditie, nooit ingelijst
In potlood gesigneerd, onder van links naar rechts:
Verschillend hetzelfde - Warffemius - 30/60
| Transport | |
| Garantie | |