Piet Warffemius - Piet Warffemius - litho: Two times - 1990 - Verkocht

Piet Warffemius - litho: Two times - 1990  kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Piet Warffemius - litho: Two times - 1990  kopen? Bied vanaf 60!Piet Warffemius - litho: Two times - 1990  kopen? Bied vanaf 60!Piet Warffemius - litho: Two times - 1990  kopen? Bied vanaf 60!Piet Warffemius - litho: Two times - 1990  kopen? Bied vanaf 60!Piet Warffemius - litho: Two times - 1990  kopen? Bied vanaf 60!Piet Warffemius - litho: Two times - 1990  kopen? Bied vanaf 60!
  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Litho van Piet Warffemius uit 1990. Titel: Two Times. Nummer: 37/60. Afmetingen: H52 x b78 cm. Afmetingen voorstelling: H25 x b59 cm. Herkomst: collectie ABN AMRO. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting.