Piet Warffemius - Piet Warffemius, zeefdruk, Siësta, gesigneerd en ingelijst - Verkocht

Piet Warffemius, zeefdruk, Siësta, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Piet Warffemius, zeefdruk, Siësta, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Piet Warffemius, zeefdruk, Siësta, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Piet Warffemius, zeefdruk, Siësta, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Piet Warffemius, zeefdruk, Siësta, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Piet Warffemius, zeefdruk, Siësta, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Piet Warffemius, zeefdruk, Siësta, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Piet Warffemius, zeefdruk, Siësta, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

prachtige grote zeefdruk van Piet Warffemius

Titel Siësta

oplage slechts 60 waarvan deze nummer 12

met Passe-Partout en ingelijst in alu lijst

afmetingen 80x80cm

handgesigneerd en betiteld

werk is ophanggereed

I.v.b. met grootte en kwetsbaarheid liefst afhalen

Door glas gefotografeerd, derhalve iets van opname apparaat te zien

Piet Warffemius (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  Kkw
786 verkochte items
Alle items (4)