| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
prachtige grote zeefdruk van Piet Warffemius
Titel Siësta
oplage slechts 60 waarvan deze nummer 12
met Passe-Partout en ingelijst in alu lijst
afmetingen 80x80cm
handgesigneerd en betiteld
werk is ophanggereed
I.v.b. met grootte en kwetsbaarheid liefst afhalen
Door glas gefotografeerd, derhalve iets van opname apparaat te zien
| Transport | |
| Garantie | |