Piet Warffemius - Slangekracht - Zeefdruk, Fraai Ingelijst - Verkocht

Piet Warffemius - Slangekracht - Zeefdruk, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

Piet Warffemius - Slangekracht - Zeefdruk, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Piet Warffemius - Slangekracht - Zeefdruk, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Piet Warffemius - Slangekracht - Zeefdruk, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Piet Warffemius - Slangekracht - Zeefdruk, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Piet Warffemius - Slangekracht - Zeefdruk, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Piet Warffemius - Slangekracht - Zeefdruk, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Piet Warffemius - Slangekracht - Zeefdruk, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Piet Warffemius - Slangekracht - Zeefdruk, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Piet Warffemius - Slangekracht - Zeefdruk, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Piet Warffemius - Slangekracht - Zeefdruk, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Piet Warffemius - Slangekracht - Zeefdruk, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Piet Warffemius - Slangekracht - Zeefdruk, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Piet Warffemius - Slangekracht - Zeefdruk, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1991
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 55 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
JC 631 G1
Piet Warffemius
Titel: Slangekracht.
Zeefdruk 92/99
1991
40 x 55 cm
60 x 80 cm

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam of breda, Nederland

Piet Warffemius (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  daanj
506 verkochte items
Alle items (0)
80 cm
60 cm
55 cm
40 cm