Piet Warffemius - Zon en Schaduw -1993- - Verkocht

Piet Warffemius - Zon en Schaduw -1993- kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Piet Warffemius - Zon en Schaduw -1993- kopen? Bied vanaf 60!Piet Warffemius - Zon en Schaduw -1993- kopen? Bied vanaf 60!Piet Warffemius - Zon en Schaduw -1993- kopen? Bied vanaf 60!Piet Warffemius - Zon en Schaduw -1993- kopen? Bied vanaf 60!Piet Warffemius - Zon en Schaduw -1993- kopen? Bied vanaf 60!
  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1993
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 60
Mooie zeefdruk van Piet Warffemius uit 1993. Dit is nummer 19 van 60  exemplaren. Met potlood gesigneerd en gedateerd. Lijst met houtfineer. Herkomst Kunstuitleen Utrecht.

Piet Warffemius (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  kunstmest
581 verkochte items
Alle items (0)
80 cm
60 cm
60 cm
30 cm