Van dezelfde kunstenaarsgroep Federatie Kunstenaars Amsterdam
Omschrijving
Piet Wiegman (II) (1930-2008)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Hout/Linosnede
Drager
Papier
Stijl
Klassiek
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
53 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem. Versturen of ophalen. Na aankoop kunt het werk laten opslaan zodat u het op een later tijdstip kunt afhalen. Wij kunnen de inlijsting verzorgen.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00