Pieter Arie Nijgh - Molen in Overijssel - Ets, Ingelijst

Pieter Arie Nijgh - Molen in Overijssel - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Pieter Arie Nijgh - Molen in Overijssel - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Pieter Arie Nijgh - Molen in Overijssel - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Pieter Arie Nijgh - Molen in Overijssel - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Pieter Arie Nijgh - Molen in Overijssel - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Pieter Arie Nijgh - Molen in Overijssel - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Pieter Arie Nijgh - Molen in Overijssel - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
  • Pieter Arie Nijgh (1876-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1936
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 x 22 cm (h x b)
Incl. lijst47 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
A5 3
Pieter Arie Nijgh (1876-1959)
Molen in Overijssel
Ingekleurde ets 10/60
1936
31 x 22 cm
47 x 36 cm

Heeft enkele ouderdoms kenmerken, zie foto's
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00

Pieter Arie Nijgh (1876-1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  daanj
500 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
36 cm
47 cm
22 cm
31 cm
Starttijd30-1-2024 om 11:47
Eindtijd10-2-2024 om 21:20
Openingsbod € 40
ObjectlocatieBreda,  Nederland