5. Pieter Arie Nijgh

Pieter Arie Nijgh (1876-1959)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Pieter Arie de NIJGH (Wormerveer 1876 - Enschede 1959)

Pieter Arie Nijgh - Twents los hoes met haard en spinnewiel kopen? Bied vanaf 70!

Pieter Arie Nijgh - Twents los hoes met haard en spinnewiel

Geplaatst doorBerting22

Eindtijd21-03-2021 om 21:42

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen35 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst