Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige zeefdruk van Pieter Bijwaard.
Het formaat is 65 x 50 cm. op dik geschept papier.
Gesigneerd en genummerd, oplage van 125 ex.
Nooit ingelijst geweest. In uitstekende conditie.
Starttijd | 8-2-2015 om 20:55 |
Eindtijd | 13-2-2015 om 20:55 |