Van dezelfde kunstenaarsgroep Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)
Omschrijving
Pieter Giltaij (1916)
Type kunstwerk
Tekening / Aquarel
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Aquarel
Drager
Papier
Onderwerp
Portret
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
18 x 14.5 cm (h x b)
Incl. lijst
31.5 x 28.3 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Fraai werk van Pieter Giltaij.
Gesigneerd: Pieter Giltaij
De aquarel is met passe-partout achter glas ingelijst. Houten lijst (geschilderd).
Het werk is egaal verkleurd door ouderdom. Bovenin iets verzakt.
Ophalen of verzenden Bij verzending gaat het schilderij goed verpakt en aangetekend met PostNL mee.
Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede, Nederland
Tot 5 kg.
€ 12,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00