Pieter Kooistra - zeven lagen van bewustzijn

Pieter Kooistra - zeven lagen van bewustzijn kopen? Bied vanaf 150!
Pieter Kooistra - zeven lagen van bewustzijn kopen? Bied vanaf 150!Pieter Kooistra - zeven lagen van bewustzijn kopen? Bied vanaf 150!Pieter Kooistra - zeven lagen van bewustzijn kopen? Bied vanaf 150!
  • Pieter Kooistra (1922-1998)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1989
Techniek Acryl
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 112 x 82 cm (h x b)
Incl. lijst 112 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een staand werk met zeven horizontale kleurzones/banden boven elkaar (van blauw via geel/oranje/roze naar grijs-bruin), opgebouwd uit korte, pasteuze verfstroken.
Onderaan een rode, ronde vorm (schijf/zon/kiem) die als “kern” of oorsprong kan worden gelezen.
De gelaagdheid en de ritmische streken geven een opwaartse beweging: van donker/aards naar licht/etherisch.
Heeft decennia in een kantoor omgeving gehangen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wijchen, Nederland

Pieter Kooistra (1922-1998)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Papyruskunst
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (3)
82 cm
112 cm
82 cm
112 cm