Pjeroo Roobjee - Gesigneerde kleurrijke zeefdruk - Superbaby - !!! - Verkocht

Pjeroo Roobjee - Gesigneerde kleurrijke zeefdruk - Superbaby - !!! kopen? Bied vanaf 60!
Pjeroo Roobjee - Gesigneerde kleurrijke zeefdruk - Superbaby - !!! kopen? Bied vanaf 60!Pjeroo Roobjee - Gesigneerde kleurrijke zeefdruk - Superbaby - !!! kopen? Bied vanaf 60!Pjeroo Roobjee - Gesigneerde kleurrijke zeefdruk - Superbaby - !!! kopen? Bied vanaf 60!Pjeroo Roobjee - Gesigneerde kleurrijke zeefdruk - Superbaby - !!! kopen? Bied vanaf 60!Pjeroo Roobjee - Gesigneerde kleurrijke zeefdruk - Superbaby - !!! kopen? Bied vanaf 60!Pjeroo Roobjee - Gesigneerde kleurrijke zeefdruk - Superbaby - !!! kopen? Bied vanaf 60!
  • Pjeroo Roobjee (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage239 / 390
Pjeroo Roobjee,  ( Pseudoniem van Dirk de Vilder, 1945  Gent te België. ) Titel : Superbaby. Techniek : Zeefdruk op papier. Oplage : I  239 / 390 ( I = gelimiteerde oplage ). Ingelijst : Nee, niet ingelijst. Handgesigneerd en genummerd en betiteld : Pjeroo Roobjee.
Mooi kleurrijke zeefdruk. Een geliefde zeefdruk van Pjeroo Roobjee omdat de compositie zo knap in detail is.

Verzending, aangetekend en verzekerd 10 euro Nederland en 20 euro België.

Pjeroo Roobjee (1945)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  yellow8
FA. (10)

191 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
50 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:21-03-2019 om 07:29
Eindtijd:03-04-2019 om 21:20
MarcDG
03 apr. / 10:48
€ 60