Type | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Houtskool |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 75 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Qiangli Liang (Guangzhou 1964)
Houtskool tekening
Titel: “Stap”
Rechtsonder gesigneerd Q Liang 1998
Papiermaat 50 x 60 cm
Lijstmaat 65 x 75 cm
Deze tekening staat ook in het boek “tegenstellingen in harmonie” van Qiangli Liang en is te vinden op pagina 6.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerenveen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 22-5-2022 om 7:55 |
Eindtijd | 27-5-2022 om 19:34 |
Objectlocatie | Heerenveen, Nederland |