Qiangli Liang - "Stap"

Qiangli Liang - "Stap" kopen? Bied vanaf 900!
Qiangli Liang - "Stap" kopen? Bied vanaf 900!Qiangli Liang - "Stap" kopen? Bied vanaf 900!Qiangli Liang - "Stap" kopen? Bied vanaf 900!
  • Qiangli Liang (1964)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1998
TechniekHoutskool
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst75 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Qiangli Liang (Guangzhou 1964)
Houtskool tekening
Titel: “Stap”
Rechtsonder gesigneerd Q Liang 1998
Papiermaat 50 x 60 cm
Lijstmaat 65 x 75 cm

Deze tekening staat ook in het boek “tegenstellingen in harmonie” van Qiangli Liang en is te vinden op pagina 6.

Qiangli Liang (1964)

NederlandsNederlandsChineesChineesAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Skoander
FA. (1)

Lid sinds 2020
17 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
65 cm
75 cm
50 cm
60 cm
Starttijd:22-05-2022 om 07:55
Eindtijd:27-05-2022 om 19:34
Openingsbod € 900
ObjectlocatieHeerenveen, Nederland