VIKTORIN, RAINER, geboren in 1945 in Berlijn-Dahlem.
Europese kunstenaar die opgroeide in Salzburg. Rainer Viktorin kreeg op 8-jarige leeftijd een aquarelopleiding van zijn ouders; STUDIES: 1964/1965: Internationale Zomeracademie Salzburg met Kurt Moldovan en Christoph Donin; 1965-1970: Studies aan de Academie voor Schone Kunsten, Wenen, masterclass grafiek en schilderkunst Prof. Melcher en kunstgeschiedenis, Universiteit van Wenen; 1966/1967: op 21-jarige leeftijd al assistent van Johnny Friedlaender (ets), Summer Academy Salzburg; 1984-1986: Livio Seguso, Murano, Venetië: vervaardiging van glazen voorwerpen. Diverse ONDERWIJSACTIVITEITEN en PROJECTEN: Zomeracademie Salzburg, specialiteitsklasse voor etsen; Schoolatelier van Edition Schroll-Presse, Wenen; Schoolatelier van Edition Tusch, Wenen; Atelier Maison La Grace, Zuid-Frankrijk; Presentatie van elektronische beeldverwerking op een groot scherm in de> baan 96 <in Basel voor Sun Microsystems (Zwitserland) AG. ARTISTIEKE ACTIVITEITEN: Eerste solotentoonstelling sinds 1968; sindsdien zelfstandig ondernemer als freelance graficus en schilder: zeer omvangrijk oeuvre van meer dan 2200 originele werken en prenten (meer dan 530 kleuretsen); Presentatie van de werken op meer dan 250 tentoonstellingen (nationaal en internationaal)
Goed
weinig zichtbare onregelmatigheden.
Tot 2 kg.
€ 7,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 15,00
Wereldwijd
€ 25,00