Rainer Viktorin - prominent Oostenrijks graficus- handgekleurde Ets - Nachtlicht - E.A. exemplaar - Verkocht

Rainer Viktorin - prominent Oostenrijks graficus- handgekleurde Ets - Nachtlicht - E.A. exemplaar kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Rainer Viktorin - prominent Oostenrijks graficus- handgekleurde Ets - Nachtlicht - E.A. exemplaar kopen? Bied vanaf 30!Rainer Viktorin - prominent Oostenrijks graficus- handgekleurde Ets - Nachtlicht - E.A. exemplaar kopen? Bied vanaf 30!Rainer Viktorin - prominent Oostenrijks graficus- handgekleurde Ets - Nachtlicht - E.A. exemplaar kopen? Bied vanaf 30!Rainer Viktorin - prominent Oostenrijks graficus- handgekleurde Ets - Nachtlicht - E.A. exemplaar kopen? Bied vanaf 30!Rainer Viktorin - prominent Oostenrijks graficus- handgekleurde Ets - Nachtlicht - E.A. exemplaar kopen? Bied vanaf 30!Rainer Viktorin - prominent Oostenrijks graficus- handgekleurde Ets - Nachtlicht - E.A. exemplaar kopen? Bied vanaf 30!Rainer Viktorin - prominent Oostenrijks graficus- handgekleurde Ets - Nachtlicht - E.A. exemplaar kopen? Bied vanaf 30!Rainer Viktorin - prominent Oostenrijks graficus- handgekleurde Ets - Nachtlicht - E.A. exemplaar kopen? Bied vanaf 30!Rainer Viktorin - prominent Oostenrijks graficus- handgekleurde Ets - Nachtlicht - E.A. exemplaar kopen? Bied vanaf 30!
  • Rainer Viktorin (1945)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A. exemplaar
  • VIKTORIN, RAINER, geboren in 1945 in Berlijn-Dahlem.

  • Europese kunstenaar die opgroeide in Salzburg.  Rainer Viktorin kreeg op 8-jarige leeftijd een aquarelopleiding van zijn ouders; STUDIES: 1964/1965: Internationale Zomeracademie Salzburg met Kurt Moldovan en Christoph Donin; 1965-1970: Studies aan de Academie voor Schone Kunsten, Wenen, masterclass grafiek en schilderkunst Prof. Melcher en kunstgeschiedenis, Universiteit van Wenen; 1966/1967: op 21-jarige leeftijd al assistent van Johnny Friedlaender (ets), Summer Academy Salzburg; 1984-1986: Livio Seguso, Murano, Venetië: vervaardiging van glazen voorwerpen. Diverse ONDERWIJSACTIVITEITEN en PROJECTEN: Zomeracademie Salzburg, specialiteitsklasse voor etsen; Schoolatelier van Edition Schroll-Presse, Wenen; Schoolatelier van Edition Tusch, Wenen; Atelier Maison La Grace, Zuid-Frankrijk; Presentatie van elektronische beeldverwerking op een groot scherm in de> baan 96 <in Basel voor Sun Microsystems (Zwitserland) AG. ARTISTIEKE ACTIVITEITEN: Eerste solotentoonstelling sinds 1968; sindsdien zelfstandig ondernemer als freelance graficus en schilder: zeer omvangrijk oeuvre van meer dan 2200 originele werken en prenten (meer dan 530 kleuretsen); Presentatie van de werken op meer dan 250 tentoonstellingen (nationaal en internationaal)
weinig zichtbare onregelmatigheden.
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 25,00

Rainer Viktorin (1945)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3864 verkochte items
Alle items van deze verkoper (116)
25 cm
31 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd19-3-2021 om 20:28
Eindtijd28-3-2021 om 23:59
Biedingen (3)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken