Prachtig litho van Reggy Gunn uit 1995 in een oplage van 50 (3/50). Opvallend is de combinatie van litho en relief druk. In uitstekend conditie en ingelijst. Het is een haast minimalistische werk met referenties aan natuurvormen en heeft een poëtisch uitstalling.
Nieuwstaat