5. Reggy Gunn

Reggy Gunn (1959)

2 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Reggy GUNN (Utrecht, 1959)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Reggy Gunn - Genesis (ovaal) kopen? Bied vanaf 65!

Reggy Gunn - Genesis (ovaal)

Fotografie

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd22-03-2021 om 20:25

Jaartal1989
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen50 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reggy Gunn - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Reggy Gunn - zonder titel

Geplaatst doorterrymira

Eindtijd18-04-2021 om 22:37

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen80.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst