Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij

Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 149!
Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 149!Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 149!Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 149!Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 149!Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 149!Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 149!Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 149!Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 149!Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 149!Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 149!Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 149!Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 149!Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 149!Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 149!Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 149!Reinder Jan Visscher - Avondstemming (Schev. Bos) - prachtig groot schilderij kopen? Bied vanaf 149!

Geplaatst door  Farnes

Lid sinds 2022
9 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Reinder Jan Visscher (1904-1973)
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 89 cm (h x b)
Lijst70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bijzonder mooi en groot schilderij van Reinder Visscher. De kleuren en de lijst zijn prachtig.

Op de achterkant van de lijst staat de titel van het doek vermeld:  "Avondstemming (Schev. Bos)"

Wegens het formaat graag alleen afhalen. Verzenden (per koerier) eventueel in overleg.

Zowel het doek als de lijst zijn in zeer goede staat.

Reinder Jan Visscher (1904-1973)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Farnes

Lid sinds 2022
9 verkochte items
100 cm
70 cm
89 cm
59 cm
Sluit over 6d 2u 7m 04s
Openingsbod€ 149
ObjectlocatieBadhoevedorp, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:08-08-2022 om 09:08
Eindtijd:21-08-2022 om 22:45