Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Collage |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 28.5 x 21 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Herkomst: collectie Frans van Ooijen
Over Reinier Lucassen. Kunstenaar Reinier Lucassen, geboren in 1939 te Amsterdam, studeerde aan de Rijksnormaalschool voor Tekenonderwijzers te Amsterdam, de voorganger van de Amsterdamse Academie voor Beeldende Vorming.
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
De collage is in goede conditie. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 8-8-2021 om 20:00 |
Eindtijd | 13-12-2021 om 23:55 |