Reinoud Kuipers - Het witte huis - grote houtsnede 1999- - Verkocht

Reinoud Kuipers - Het witte huis - grote houtsnede 1999- kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Reinoud Kuipers - Het witte huis - grote houtsnede 1999- kopen? Bied vanaf 45!Reinoud Kuipers - Het witte huis - grote houtsnede 1999- kopen? Bied vanaf 45!Reinoud Kuipers - Het witte huis - grote houtsnede 1999- kopen? Bied vanaf 45!Reinoud Kuipers - Het witte huis - grote houtsnede 1999- kopen? Bied vanaf 45!Reinoud Kuipers - Het witte huis - grote houtsnede 1999- kopen? Bied vanaf 45!
  • Reinoud Kuipers (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1999
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 17
Grote houtsnede in de bladmaat 49,5 x 100 cm. Afbeelding 39,5 x 86 cm. Met potlood gesigneerd, gedateerd en betiteld. Locatie: vermoedelijk Bretagne. Geen lijst, wordt verzonden in koker,

Reinoud Kuipers heeft zijn opleiding genoten aan de academie Minerva te Groningen. Daar studeerde hij af als graficus, waarna hij tot 2006 houtsnedes maakte. Daarna is Kuipers zich gaan specialiseren in het schilderen met acrylverf, meestal op paneel.
Nauwelijks zichtbare kras rechtsboven
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Reinoud Kuipers (1956)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunstmest
581 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
100 cm
50 cm