Rene Polak - Moren met ezel worden geconfronteerd met stier, aquatint ets

Rene Polak - Moren met ezel worden geconfronteerd met stier, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!
Rene Polak - Moren met ezel worden geconfronteerd met stier, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!Rene Polak - Moren met ezel worden geconfronteerd met stier, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!Rene Polak - Moren met ezel worden geconfronteerd met stier, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!Rene Polak - Moren met ezel worden geconfronteerd met stier, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!
  • Rene Polak (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15
Zeer mooi werk van René Polak.  Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1986) en genummerd (5/15).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 40cm x 30cm (beeld)

Rene Polak (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Rosser
FA. (175)

3032 verkochte items
Alle items van deze verkoper (247)
65 cm
50 cm
Sluit over 6d 13u 27m 39s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:17-09-2022 om 12:55
Eindtijd:01-10-2022 om 20:22