14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer fraaie zeefdruk van Rens Labruyère
Titel: walking in red
Jaartal: 2000
Oplagenummer: 6/ 10
Afmeting afbeelding: 22 x 22 cm
Afmeting papier: 27 x 27 cm
Conditie: de zeefdruk verkeert in zeer goede staat, is nog nooit ingelijst geweest
In het echt is de kleur meer roze dan rood
Starttijd | 3-7-2016 om 16:00 |
Eindtijd | 9-7-2016 om 20:05 |