Richard Artschwager - Faces - Verkocht

Richard Artschwager - Faces kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Richard Artschwager (1924-2013)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7
Zeefdruk uit de editie protect me from what I want.
Publishinghouse; Bebert
1988
gesigneerd en genummerd met potlood.
Dit is nr. 2/ 7
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Richard Artschwager (1924-2013)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  Renee
2971 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
25 cm
32 cm

ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
Starttijd11-3-2024 om 13:36
Eindtijd17-3-2024 om 11:07
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken