Litho uit 1988 van Richard Bouwman met de titel: 'Compositie in Griekse stijl'. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Kunstenaar: Richard Bouwman Techniek: Litho Oplage: II/X Gesigneerd: Rechtsonder Afwerking: Ingelijst Afmeting zonder lijst (HxB): 45 x 60 cm Afmeting met lijst (HxB): 55 x 71 cm Conditie werk: Wat vochtschade in de marge in de linkerbovenhoek. Conditie lijst: Gebruikt Referentie: 00938
De foto's van het werk zijn door het glas heen genomen. Er kan wat spiegeling te zien zijn.
Redelijk
Wat vochtschade in de marge in de linkerbovenhoek. Verder in goede staat.
koeriersdienst