5. Richard Bouwman

Richard Bouwman (1947)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Richard Bouwman (Rotterdam, 1947)

Richard Bouwman - Litho: Compositie in Griekse stijl - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Richard Bouwman - Litho: Compositie in Griekse stijl - Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

Eindtijd01-08-2021 om 19:05

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst