Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 47 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Rik van Iersel is autodidact. Hij heeft een reeks exposities achter zich, waarbij telkens eigenzinnige catalogi verschenen. Van Iersel is zeer nieuwsgierig naar materialen, naar media en naar het leven zelf. Als achttienjarige ontwerpt hij affiches voor popconcerten van de Effenaar. Hij tekent strips, drumt in Der Junge Hund en maakt zijn eerste grote kleurrijke expressionistische schilderijen. “Niets is van mij, alles komt van iets of iemand” zijn woorden van Rik van Iersel die zijn fascinatie illustreren voor de wereld om hem heen en deze fascinatie uit hij in zijn werk.
Het werk kan ook worden bezorgd. Kosten voor bezorgen door een koerier zijn 87,50 euro binnen Nederland. Vlaanderen: 156,50 euro.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Het werk is in zeer goede staat en zit keurig ingelijst. Het kleurrijke werk kan zo bij u thuis aan de muur! | |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 13-8-2021 om 23:55 |
Eindtijd | 29-9-2021 om 11:52 |