Rik van Iersel - 'Figuur' - Verkocht

Rik van Iersel - 'Figuur' kopen? Bied vanaf 19!

Verkoopprijs: € 21,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (9)

Lid sinds 2017
201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Rik van Iersel (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage34/70
Rik van Iersel (1961) is een Eindhovens beeldend kunstenaar, vormgever, drummer en gitarist.

in goede staat

Rik van Iersel (1961)

Alle items van deze kunstenaar(15)
FA. (9)

Lid sinds 2017
201 verkochte items
38.5 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 21,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-03-2022 om 19:36
Eindtijd:03-07-2022 om 17:01
Iamkat
03 jul. / 16:55
€ 19