Ronald Boonacker - Serie Méditeranée , Certificaat van Echtheid
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO (Certificaat van echtheid)
Freek van den Berg - Schilder en model
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Helaas heeft er iets zwaars op het werk gelegen, waardoor er een 'vouw' op het werk zit. Dit valt minder op als het werk gewoon ophangt, omdat het strijklicht op de foto er voor zorgt dat het erger lijkt. Gemonteerd op een onderblad. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woudrichem, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter