| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
KLeurets door Rob Cox
Voorstelling van sterrenbeeld Stier
Losbladig, beeldmaat 17x21, bladmaat 22x25
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Rob Cox 65'
Geitield m.o. 'Zodiac-Taurus' en genummerd l.o. '38/50'
N.B.: Foto met signatuur geeft de kleur het beste weer
Authenticiteit volledig gegarandeerd
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oegstgeest, Nederland |
| Garantie | |