Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Giclée |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 34 x 40 cm (h x b) |
Passe-partout | 55 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerde giclée - oplage 50 ex. - 1999
Rob Houdijk (1950) studeerde aan de Rijksacademie van Beeldende Kunsten te Amsterdam in de vrije schilderkunst
Titel: De Hell's Angel 10 jaar later
Nummer: 42/50
Formaat werk: ca. 34 cm x 40 cm op blad 49 cm x 46 cm
Bijgeleverd: passe-partout 55 cm x 50 cm
Conditie: goed
Verzending: goed verpakt, via Postnl of Bpost afhankelijk van bestemming.
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Putte, België | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Garantie | |||||
Starttijd | 8-6-2021 om 11:18 |
Eindtijd | 15-6-2021 om 21:34 |
Objectlocatie | Putte, België |