Rob Houdijk - Rome, Koetsjes op het St. Pietersplein

Rob Houdijk - Rome, Koetsjes op het St. Pietersplein kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Rob Houdijk - Rome, Koetsjes op het St. Pietersplein kopen? Bied vanaf 75!Rob Houdijk - Rome, Koetsjes op het St. Pietersplein kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  arthis
FA. (3)

18 verkochte items
  • Rob Houdijk (1950)
Jaartal1988
TechniekLitho
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 30 cm (h x b)
Lijst37 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraaie, vroege steen-of alu druk van Rob Houdijk, een reisimpressie van Rome.
Kennelijk een exemplaar uit de kleine (proef?) serie van de kunstenaar (achter titel staat: ed.)
Mooi ingelijst met zwart/zilveren lijstje en zuurvrij passepartout.
Door fotografie kan spiegeling van glas bestaan. De prenten zijn smetteloos, in map bewaard, recent ingelijst.
Kijk ook naar die van Florence

Rob Houdijk (1950)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  arthis
FA. (3)

18 verkochte items
41 cm
37 cm
30 cm
25 cm

Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-10-2020 om 11:44
Eindtijd:16-01-2021 om 22:37

Biedingen (1):

Buchter
16 jan. / 19:15
€ 80