18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type kunstwerk | Schilderij |
Kunstenaar : Rob van Essen ( 1946-)
Titel/Voorstelling : " Land achter de Dijken "
Datering : omstreeks 1990
Medium / Techniek : Acryl/Tempera op papier
Maten : 50 x 70 cm (beeldmaat) en 75 x 90 cm (in lijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 17-3-2018 om 20:50 |
Eindtijd | 31-3-2018 om 23:55 |