Jan Sirks - "Rotterdam" - Zeilende tjalk op de Nieuwe Maas 046-JS
Aafke Kelly - Fanning blues on the beach
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig werk van Rob van Koningsbruggen, uitgegeven door Prent 190 in 1978. Zeefdruk op dik, glad papier, met potlood gesigneerd en genummerd (43/190) rechtsonder. Conditie: in goede staat. Er zit een kreukel links- en rechtsonder in de hoek. Zie de foto's. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden meegestuurd.
Afmetingen: 76cm x 56cm