Marc Chagall - Lutherbibel mit bildern von Marc Chagall- Duits
Herman Stammeshaus - Haven van Ornival - Houtsnede
Jan Montyn - Noord - en Zuid Nederland
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 149/450 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 25-3-2024 om 19:53 |
Eindtijd | 7-4-2024 om 16:37 |