14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1964 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 29.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige inkttekening uit 1964 van de bekende Vlaamse surrealistische beeldhouwer Roel d'Haese (1921-1996).
Zelden aangeboden!
Gesigneerd, rechts onderaan, in potlood door de kunstenaar.
Gedateerd ('64) en initialen (RH) in de druk.
Afmeting: 42x29,5.
Etiket op laatste foto was bevestigd op de achterkant van de lijst. Deze laatste is spijtig genoeg stuk.
Kunstwerk wordt met zorg ingepakt en aangetekend verzonden!! Ophalen is ook mogelijk.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Lichte vergeling - enkele ouderdomsvlekjes - lichte vouw in midden van blad | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 28-7-2020 om 18:40 |
Eindtijd | 9-8-2020 om 20:32 |